Personel İstihdamı

Engin Danışmanlık Hizmetleri olarak, siz değerli kurumlarımıza personel istihdamı ihtiyaçlarınız ile ilgili en pratik ve en hızlı şekilde çözümler sunmaktayız.

İstihdam hizmeti sunduğumuz alanlar;

 

  • Native İngilizce Öğretmen İstihdamı
  • Türk İngilizce Öğretmeni İstihdamı
  • Branş Öğretmeni İstihdamı
  • Diğer Personel İstihdamı
     

Bize Ulaşın 

Personel İstihdam Alanları

Native İngilizce Öğretmen İstihdamı:

Eğitim ve öğretim kurumlarında yabancı uyruklu öğretmenlerin istihdamı, küreselleşmenin de etkisiyle her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye’de yabancı uyruklu öğretmenlerin sayısında önemli bir artış gözlenmektedir.

Engin Danışmanlık Hizmetleri olarak kurumların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda anadili İngilizce olan (Kanada-İngiltere-ABD-Güney Afrika-Avustralya vb uyruklu)  lisans mezunu ve uluslararası İngilizce öğretmenlik sertifikası sahibi (TEFL/TESOL/CELTA) native öğretmen adaylarının seçme ve yerleştirme süreçlerine yönelik hizmet vermekteyiz. Ayrıca ihtiyaç halinde çift uyruklu ve diğer ülke vatandaşı öğretmenler ile tüm branş ve pozisyonlarda işe alımlara destek sağlamaktayız. 

Türk İngilizce Öğretmeni İstihdamı:

Alanında tecrübeli Türk İngilizce Öğretmen adaylarının seçme ve yerleştirme süreçlerini yönetmekte ve sonuçlandırmaktayız.

Branş Öğretmeni İstihdamı:

İstenilen kriterlerde tecrübeli branş öğretmeni talepleri ile ilgili olarak, seçme ve yerleştirme süreçlerinin yönetilmesine destek vermekteyiz.

Diğer Personel İstihdamı:

Tüm departmanlar (muhasebe, danışma, güvenlik, temizlik vb.) için personel ihtiyaçlarınızın giderilmesinde hızlı ve kaliteli şekilde çözüm sağlamaktayız.

WeCreativez WhatsApp Support
Size nasıl yardımcı olabiliriz?